Agenda
9-3 
Klusjesavond
16-3 
Wijnproeverij
30-4 
Sportways hockeykamp
16-6 
Slotdag JongsteJeugd
23-6 
Familietoernooi & vr
Hele agenda
Inloggen
Socialmedia
Sponsoren
Vandaag jarig
Kris Bogaards
Lieke Staal
Uitslagen
MD2 HC Kampen MD1 0-3
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes C3 Gerrit Neuteboom V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Jan Karssens
Susanne Karssens
Pascal van Grunsven
V1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Richard Jägers
Mathijs Nijhof
V1 - AB
19:30 - 21:00 Dames 1 Jan Karssens
Pascal van Grunsven
Susanne Karssens
V1
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Jan Karssens
Susanne Karssens
Pascal van Grunsven
V1
19:30 - 21:00 Trimhockey Dames Digni van den Dries V2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens E6-1 Lucas-jan Hooijkaas
Jasmijn Villerius
Eline Roffel
V1 - CD Carrousel
17:30 - 18:30 Jongens F1 Gertjan Huisman
Lucas-jan Hooijkaas
Sjors Lourens
V1 - AB Carrousel
17:30 - 18:30 Meisjes 6 E1 Lucas-jan Hooijkaas
Annelieke Spanninga
Jolijn Zijlstra
V1 - CD Carrousel
17:30 - 18:30 Meisjes 8 E1 Lucas-jan Hooijkaas
Fleur Cornelis
Lisette Vincent
V1 - CD Carrousel
17:30 - 18:30 Meisjes D2 Marco van der Kolk V2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes F1 Lucas-jan Hooijkaas
Esmee Neleman
Sophie de Munnik
V1 - AB Carrousel
17:30 - 18:30 Meisjes F2 Lucas-jan Hooijkaas
Danielle Buikema
V1 - AB Carrousel
17:30 - 18:30 Meisjes F3 Lucas-jan Hooijkaas
Margreet Hovenkamp
Michel de Boer
V1 - AB Carrousel
18:30 - 19:30 Jongens D1 Mathijs Nijhof V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Lucas-jan Hooijkaas V1 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes D3 Douwe van Keulen V2 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Lucas-jan Hooijkaas V1
20:00 - 21:30 Meisjes B3 Mathijs van Asperen
Lucas-jan Hooijkaas
V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 19:00 keeperstraining Trainingsgroep V2 - D oneven weken 16:30 - 17:15 Tessa Timmer, Elise Goossens, Jesse Roffel, Hugo Oeverhaus, Dacota Crébas 17:15 - 18:00 Danique Langebeeke, Eline Roffel, 18:00 - 19:00 Myrthe Lubbers, Lian Oudman, Inez van Asperen, Myrthe van Asperen, Iris Vroegop
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Wim Grootoonk V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Michel de Boer
Carolien Boer
Hanneke Kroes
V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Wim Grootoonk V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Edwin Nijhof V2 - C
20:00 - 21:00 Heren 1 Arnold Wijnen V1 - CD
20:00 - 21:30 Jongens A1 Wim Grootoonk V1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes B2 Niels de Lange V2 - CD
20:00 - 21:00 Trimhockey Heren Arnold Wijnen V1 - CD
20:00 - 21:00 Veteranen A Arnold Wijnen V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens D1 Gert-Jan Sonderen
Jan-Hendrik Damman
Mathijs van Asperen
V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Ronald Loof
Egwin Roffel
V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Pascal van Grunsven V1 - AB
18:30 - 19:30 Jongens E6-1 Egwin Roffel
Maudy Hoekstra - de Raad
V2 - C
18:30 - 19:30 Meisjes 6 E1 Margreet Hovenkamp V2 - C
18:30 - 19:30 Meisjes 8 E1 Andre Kromkamp
Ronald Lindgreen
V2 - D
19:00 - 20:00 Meisjes D2 Thomas Hooft V1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes D3 Mathijs Nijhof V1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B3 Michel Haverkamp
Anne Haverkamp
V2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Digni van den Dries V1 - AB
20:00 - 21:30 Trimhockey Dames Digni van den Dries V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Wim Grootoonk V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Wim Grootoonk V1 - AB
19:30 - 21:00 Heren 1 Jaap Jonker
Kees Jan Verhoeven
V1 - CD
Stand inspeelveld
Klik hier om te doneren.

Thermometer
Handige links
Hoofdsponsor
Sponsoren