Agenda
25-11 
Oliebollenfeest
28-11 
Pietentraining
9-12 
KerstmiXX
14-1 
Zaalhockey
21-1 
Zaalhockey
28-1 
Zaalhockey
4-2 
Zaalhockey
Hele agenda
Inloggen
Socialmedia
Sponsoren
Vandaag jarig
Er zijn geen jarigen vandaag
Uitslagen
D1 Apeldoorn DJ1 6-1
H1 AHC Velp H2 (O) 2-3
Veteranen MHC Epe HB 4-0
JA1 M.H.C. Oosterbeek JA2 0-6
JD1 HC Zwolle JD5 3-3
MA1 HHC Haackey MA1 1-3
MA2 DHV MA4 9-0
MB1 HC Kampen MB1 0-0
MB2 Flevoland MB3 2-4
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes C3 Gerrit Neuteboom V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Jan Karssens
Susanne Karssens
Pascal van Grunsven
V1 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Richard J├Ągers
Mathijs Nijhof
V1 - AB
19:30 - 21:00 Dames 1 Jan Karssens
Pascal van Grunsven
Susanne Karssens
V1
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Jan Karssens
Susanne Karssens
Pascal van Grunsven
V1
19:30 - 21:00 Trimhockey Dames Digni van den Dries
Leo Breukel
V2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens E6-1 Lucas-jan Hooijkaas
Jasmijn Villerius
Eline Roffel
V1 - CD Carrousel
17:30 - 18:30 Jongens F1 Gertjan Huisman
Lucas-jan Hooijkaas
Sjors Lourens
V1 - AB Carrousel
17:30 - 18:30 Meisjes 6 E1 Lucas-jan Hooijkaas
Annelieke Spanninga
Jolijn Zijlstra
V1 - CD Carrousel
17:30 - 18:30 Meisjes 8 E1 Lucas-jan Hooijkaas
Fleur Cornelis
Lisette Vincent
V1 - CD Carrousel
17:30 - 18:30 Meisjes D2 Marco van der Kolk V2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes F1 Lucas-jan Hooijkaas
Esmee Neleman
Sophie de Munnik
V1 - AB Carrousel
17:30 - 18:30 Meisjes F2 Lucas-jan Hooijkaas
Danielle Buikema
V1 - AB Carrousel
17:30 - 18:30 Meisjes F3 Lucas-jan Hooijkaas
Margreet Hovenkamp
Michel de Boer
V1 - AB Carrousel
18:30 - 19:30 Jongens D1 Mathijs Nijhof V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Lucas-jan Hooijkaas V1 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes D3 Douwe van Keulen V2 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Lucas-jan Hooijkaas V1
20:00 - 21:30 Meisjes B3 Mathijs van Asperen
Lucas-jan Hooijkaas
V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 19:00 keeperstraining Trainingsgroep V2 - D oneven weken 16:30 - 17:15 Tessa Timmer, Elise Goossens, Jesse Roffel, Hugo Oeverhaus 17:15 - 18:00 Danique Langebeeke, Eline Roffel, Iris Vroegop 18:00 - 19:00 Myrthe Lubbers, Lian Oudman, Inez van Asperen, Myrthe van Asperen
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Wim Grootoonk V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Michel de Boer
Carolien Boer
Hanneke Kroes
V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Wim Grootoonk V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Edwin Nijhof V2 - C
20:00 - 21:00 Heren 1 Arnold Wijnen V1 - CD
20:00 - 21:30 Jongens A1 Wim Grootoonk V1 - AB
20:00 - 21:00 Trimhockey Heren Arnold Wijnen V1 - CD
20:00 - 21:00 Veteranen A Arnold Wijnen V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens D1 Gert-Jan Sonderen
Jan-Hendrik Damman
Mathijs van Asperen
V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Ronald Loof
Egwin Roffel
V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Lucas-jan Hooijkaas V1 - AB
18:30 - 19:30 Jongens E6-1 Egwin Roffel
Maudy Hoekstra - de Raad
V2 - C
18:30 - 19:30 Meisjes 6 E1 Margreet Hovenkamp V2 - C
18:30 - 19:30 Meisjes 8 E1 Andre Kromkamp
Ronald Lindgreen
V2 - D
19:00 - 20:00 Meisjes D2 Lucas-jan Hooijkaas
Thomas Hooft
V1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes D3 Lucas-jan Hooijkaas
Mathijs Nijhof
V1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B3 Michel Haverkamp
Anne Haverkamp
V2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Lucas-jan Hooijkaas V1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A2 Lucas-jan Hooijkaas V1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes B2 Niels de Lange V1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Wim Grootoonk V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Wim Grootoonk V1 - AB
19:30 - 21:00 Heren 1 Jaap Jonker
Kees Jan Verhoeven
V1 - CD
Handige links
Hoofdsponsor
Sponsoren