Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Richard Jägers
Mathijs Nijhof
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Edwin Nijhof V2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes D2 Hugo van Keulen
Omar Verwaerde
V2 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes C2 Richard Jägers V1 - AB
19:30 - 21:00 Trimhockey Digni van den Dries V1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Jongens E6 Charlaine Kagenaar
Elke Hettinga
Mathijs Nijhof
V2 - A
17:30 - 18:30 Kabouters Mathijs Nijhof
Sophie de Munnik
V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 6 E1 Mathijs Nijhof V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 6 E2 Mathijs Nijhof
Danielle Buikema
V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8 E1 Mathijs Nijhof
Lisette Vincent
V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes F1 Esmee Neleman
Jasmijn Villerius
Mathijs Nijhof
V1 - AB
17:30 - 18:30 Mix E8 V2 - CD
18:30 - 19:30 Jongens D1 Bart van der Hoek V2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C3 V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 19:00 keeperstraining Trainingsgroep V2 - D
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Wim Grootoonk V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D1 Frido Gaal
Mathijs Nijhof
V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Wim Grootoonk V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Richard Jägers V1 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A2 Niels de Lange
Thijs van Schaik
V2 Thijs oneven weken. Niels even weken.
19:30 - 21:00 Meisjes B2 Thijs van Schaik
Niels de Lange
V2 Thijs oneven weken. Niels even weken.
20:00 - 21:00 Heren 1 Michiel Vries V1 - CD
20:00 - 21:30 Jongens A1 Wim Grootoonk V1 - AB
20:00 - 21:00 Veteranen A Michiel Vries V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 19:30 Jongens D1 Gert-Jan Sonderen
Jan-Hendrik Damman
V2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes 8 E1 Miranda Kleijn
Margreet Hovenkamp
V1 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C3 Thomas Hooft V1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes D2 Ronald Lindgreen
Omar Verwaerde
V2 - AB
19:30 - 21:00 Trimhockey Digni van den Dries V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D1 Wim Grootoonk V1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6 E2 Vincent Hofstee V1 - CD
16:30 - 17:30 Mix E8 V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes B1 Wim Grootoonk V1 - AB
17:30 - 18:30 Jongens E6 Elke Hettinga V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 6 E1 Elke Hettinga V1 - CD
19:30 - 21:00 Heren 1 Jaap Jonker V1 - AB