H1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Edwin Nijhof
Trainer Omar Verwaerde
Aanvoerder Hidde Emmink
Teamsecretariaat Jaap Jonker

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Sneek H1 HVA H1 14:30
Hondsrug H1 Salland H1 14:35
Steenwijk H1 Eelde H1 14:45
PW H1 Overbetuwe H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Overbetuwe H1 12 34 11 1 0
2 Eelde H1 13 26 8 2 3
3 Hondsrug H1 12 25 8 1 3
4 Steenwijk H1 13 23 7 2 4
5 HVA H1 12 17 5 2 5
6 Salland H1 12 15 5 0 7
7 Meeuwen H1 13 13 4 1 8
8 PW H1 12 7 2 1 9
9 Sneek H1 13 3 1 0 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei SMHC Salland H1 14:30 uit
2 jun Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina H1 13:00 thuis - Veld 1
9 jun Hockeyclub De Hondsrug H1 11:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Salland H1 Eelde H1 (0-4)final
Meeuwen H1 Overbetuwe H1 (1-6)final
Hondsrug H1 Sneek H1 (5-1)final
PW H1 Steenwijk H1 (1-3)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Steenwijk H1 Hondsrug H1 (4-4)final
Eelde H1 PW H1 (3-1)final
Sneek H1 Meeuwen H1 (4-3)final
Salland H1 HVA H1 (5-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Meeuwen H1 Steenwijk H1 (3-2)final
Sneek H1 Overbetuwe H1 (1-7)final
Hondsrug H1 Eelde H1 (2-0)final
PW H1 HVA H1 (3-3)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Overbetuwe H1 Salland H1 (6-1)final
Steenwijk H1 Sneek H1 (7-0)final
Eelde H1 Meeuwen H1 (8-1)final
HVA H1 Hondsrug H1 (0-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Meeuwen H1 HVA H1 (2-2)final
Sneek H1 Eelde H1 (3-6)final
Steenwijk H1 Overbetuwe H1 (3-4)final
PW H1 Salland H1 (1-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Salland H1 Hondsrug H1 (4-6)final
HVA H1 Sneek H1 (9-0)final
Eelde H1 Steenwijk H1 (4-4)final
Overbetuwe H1 PW H1 (5-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Meeuwen H1 Salland H1 (4-1)final
Hondsrug H1 PW H1 (2-0)final
Steenwijk H1 HVA H1 (4-2)final
Eelde H1 Overbetuwe H1 (3-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Salland H1 Sneek H1 (6-5)final
Hondsrug H1 Overbetuwe H1 (1-2)final
HVA H1 Eelde H1 (3-2)final
PW H1 Meeuwen H1 (1-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Meeuwen H1 Hondsrug H1 (2-3)final
Sneek H1 PW H1 (0-2)final
Steenwijk H1 Salland H1 (5-4)final
Overbetuwe H1 HVA H1 (5-3)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Sneek H1 Hondsrug H1 (0-7)final
Steenwijk H1 PW H1 (4-3)final
Overbetuwe H1 Meeuwen H1 (2-0)final
Eelde H1 Salland H1 (4-2)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Meeuwen H1 Sneek H1 (3-2)final
Hondsrug H1 Steenwijk H1 (3-2)final
PW H1 Eelde H1 (4-3)scheduled
HVA H1 Salland H1 (0-3)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Eelde H1 Hondsrug H1 (2-1)final
HVA H1 PW H1 (4-1)scheduled
Overbetuwe H1 Sneek H1 (4-3)final
Steenwijk H1 Meeuwen H1 (5-0)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Meeuwen H1 Eelde H1 (2-9)final
Salland H1 Overbetuwe H1 (2-3)final
Sneek H1 Steenwijk H1 (1-2)final
Hondsrug H1 HVA H1 (1-2)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Salland H1 PW H1 (3-2)final
HVA H1 Meeuwen H1 (5-1)final
Overbetuwe H1 Steenwijk H1 (2-0)final
Eelde H1 Sneek H1 (5-3)final